מתנדבים

כל עבודת הקודש הנעשית בעמותה, לרבות פעילות המתנדבים ואיסוף הכספים מנוהלת בסיוע מתנדבים.
לעמותה כ- 200 מתנדבות ומתנדבים פעילים המסייעים לה בכל התחומים.
לכל מועדונית ממונה מתנדבת האחראית עליה (בד”כ מנהלת בי”ס בדימוס) ונמצאת בה באופן יום יומי כאשר הילדים, הוריהם ומשפחותיהם זוכים מצוות המועדוניות והמתנדבות לליווי יומיומי, פעילות העשרה, סיוע נפשי, תרומות, אוכל, ביגוד, עזרה בלימודים, הפעלת מחשב ואפילו למקלחת.
הלב לא יכול שלא להתרחב כשנפגשים בילד או ילדה תושבי אוהלים לשעבר שזוכים לחיבוק, ארוחה חמה, מקלחת, פעילויות לימוד והעשרה וסיוע שלא יוכלו לקבל בכל מקום אחר.

מבנה מערך ההתנדבות:


• כל אחת מ-7 המועדוניות מנוהלת ע”י מתנדבת, אשת חינוך בגמלאות, האחראית לכל המתרחש במועדונית שלה בתחום התחזוקה, העסקת כוח אדם, ומעל הכול, אחראית על כל מה שמקבלים הילדים בתחום הלימודי, החינוכי והרגשי. מנהלת המועדונית היא חלק אינטגרלי מהצוות הרב מקצועי המטפל במועדונית וכל מנהלת מועדונית מרכזת את מערך המתנדבים במועדונית שלה. המלווים את הפעילות השוטפת.
• עמותת “לילך” גאה בסוללת המתנדבים מתוך הקהילה שהיא מפעילה לטובת הילדים במועדוניות. בנוסף לכך, מפעילה העמותה עשרות מתנדבים בתחומי הניהול, גיוס המשאבים, הנהלת חשבונות, שירותי משרד ועוד.
לילך קיבלה בשנת 2013 את מגן השר לאזרחים ותיקים לפעילות המתנדבות של לילך, על עשרות שנים של התנדבות למען הקהילה בשיקום אסירים וסיוע למשפחות במצוקה, לילדים בסיכון ולקשישים נזקקים ועל התרומה המיוחדת למען הכלל; בשנת 2004 תעודת הוקרה על שותפות בחינוך בקהילה, השקעת משאבים, ידע, הון אנושי ונכונות לתרום למען אוכלוסיית תל-אביב –יפו מנהל החינוך התרבות והספורט, אגף החינוך בעירית ת”א . – יפו; בשנת 2000 את אות שר הבריאות למתנדבי לילך באיכילוב על גילוי התנדבות מופלאה, על מסירות עילאית, על טיפוח אהבת הזולת, על אהבת האדם והמדינה; ובשנת 1999 את אות ראש העיר תל אביב יפו למתנדב הוותיק.

גיוס משאבים

עיריית ת”א-יפו מעמידה לרשות העמותה את מבני המועדוניות. כ- 15% מתקציב העמותה הינו ממקורות ציבוריים, והיתרה ממומנת מכספי תרומות מחברות, קרנות פרטיות ותורמים יחידניים, ומכספים שמגייסת העמותה באירועי התרמה, כגון בזארים, תצוגות אופנה, הקרנות סרטים, ארוחות חגיגיות והופעת אמני צמרת בהתנדבות, שכל הכנסותיהן הן קודש לפעילות המועדוניות.

אם ברצונכם לתרום לעמותה, להצטרף למתנדבי לילך או לחוג הידידים, אנא צרו קשר

תרומות לעמותת לילך מוכרות לצורך מס, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה / עמותות. 
מספר חשבון הבנק של העמותה: 
בנק לאומי לישראל בע”מ, סניף ככר רבין (816), חשבון מספר 590834/95, תל-אביב.

נשמח שתשמרו על קשר

צרו קשר